Czas trwania i rekonwalescencja po operacji na ganglioneuroblastomę u 4-latki

witam, mam 4-letnią córeczkę, której zdiagnozowano ganglioneuroblastomę, mamy już wyznaczony termin operacji. Chciałam się dowiedzieć jak dlugo trwa taka operacja,ile trwa rekonwalescencja po zabiegu. Chciałam się dowiedzieć na czym będzie polegało oczyszczenie brzuszka przed operacją. Pozdrawiam Justyna

Proszę zadać wszystkie te pytania przyszłym operatorom!!! To ONI powinni odpowiedzieć!!! Ja mam za mało danych , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie na odległość , nie widząc pacjenta!!! zż