Czas trwania operacji usunięcia śluzaka

witam ile w przyblizeniu trwa operacja usuniecia sluzaka?za odpowiedz dziekuje

Witam.
Jest to bardzo indywidualne i zależy od wielu czynników. Jeśli będzie wykonywana w krążeniu pozaustrojowym, średnio około 3-4 godzin. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Nie wiem jakiej wielkości i gdzie umiejscowiony jest śluzak - nie potrafię więc odpowiedzieć!!! Proszę zadać to pytanie przyszłemu operatorowi! zż