Czas utrzymywania się THC w cebulkach włosów

Dziendobry ! Mam pytanie jak dlugo marihuana utrymuje sie w cebulkach wlosow po zarzyciu jej 2 razy. (157cm i 60 kg to duzo?).
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Okres wykrywalności zależy od długości włosa. Na podstawie 12 centymetrowej próbki można ocenić/wykryć spożycie THC w ciągu całego roku (12 miesięcy), zakładając przeciętne tempo rośnięcia włosów wynoszące ok. 1 cm miesięcznie.