Czas wchłaniania się krwiaka mózgu po wypadku komunikacyjnym
syn miał wypadek potrącił go samochód złamanie otwarte dolnej części nogi złamanie zamknięte dolnej części nogi drugiej po dwóch dniach TK wykazała krwiak na prawym płacie mózgu oraz obrzęki .Obecnie jest w śpiączce farmakologicznej .jak długo może być w śpiączce i jak długo wchłania się krwiak i czy ten okres oczekiwania nie zaszkodzi tym złamanym dolnym kończynom MARIA -matka

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu odpowiedzieć na Pani pytania. Śpiączka może bowiem trwać zarówno kilkanaście dni jak i kilkanaście tygodni. Sugeruję, by o szczegółach porozmawiała Pani z lekarzem prowadzącym.