Czas założenia szwów po urazie palca

witam. panie doktorze mam takie pytanie. 2 tygodnie temu wziągło mi palec do paska klinowego u lewej reki ten najmniejszy, no to nadcieło mi i mam załozone szwy ale na szczescie kosc mam całą i byłam wczoraj u chirurga i powiedział ze mam przyjsc za tydzien na sciągniecie szwów. czy jest to mozliwe zeby miec 3 tygodnie szwy?

Szanowna Pani,
trudno mi odpowiedzieć szwy zwykle zdejmuje się po 7,10 dniach w wyjątkowych okolicznościach po dłuższym terminie
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Witam , nie znam zakresu uszkodzenia ani sposobu zaopatrzenia chirurgicznego , nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! Proponuję słuchać zaleceń operatora!!! z.żurawski