Czas zwolnienia lekarskiego po operacji usunięcia macicy

witam,jeste miesiac po usunieciu macicy,mam zwlnienie do 23 listopada i nie czuje sie na silach wrocic do pracy a pracuje fizycznie,czy nalezy mi sie dalsze zwolnienie i ile?

Witam,
zwykle w takich przypadkach kobieta otrzymuje 4-6 tygodni zwolnienia lekarskiego poszpitalnego.
Dalsze zwolnienie może wystawić lekarz rodzinny (po osobistym zbadaniu Pani), jeżeli będzie Pani tego wymagała.
Także proszę udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu.

pozdrawiam!