Czas żywotności plemników na palcach

witajcie proszę o podtrzymanie na duchu bo już 2 noc nie mogę zasnąć sprawa wygląda tak ze onanizowałem się wytarłem ręce w papier (lecz zapomniałem umyć ;/) poszedłem zjeść kolacje jakieś 10min potem zrobiłem łózko jakieś 2minuty rozłożyłem koc kołdrę poduszki położyłem się za jakieś 15-20min przyszła dziewczyna i włożyłem palec do jej pochwy najpierw było sucho po paru razach pokazał się śluz z tego co czytałem był on ciekły. i tu mam pytanie czy po tych 30-45min mogły na palcach zostać plem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę tego wykluczyć, choć szansa na ciążę jest znikoma.