Czego nie można jeść przy alergii na pleśnie i grzyby?

Czego nie można jeść przy alergi na plesnie i grzyby?pytam poniewaz mam taka alergie i niemoge sie pozbyc kaszlu 7miesiecznego juz.moze ja cos zjadam co szkodzi mi badania wciąż jakieś mam i nic poza tym niema.

Witam,
raczej nie ma produktów spożywczych, prócz serów pleśniowych, brie i camember, które są zakazene podczas takiej alergii. Przyczyną takiej alergii i jej ciągłych objawów może być poprostu pleśń lub grzyb w pomieszczeniu lub domu, dlatego właśnie taka reakcja obronna organizmu.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn

Witam. Jak już zostało wspomniane oprócz serów pleśniowych brie i camember które są zakazane podczas alergii, nie ma innych zabronionych produktów. pozdrawiam