Czego objawem jest mrowienie i ból nóg?

Przebyłam boreliozę. Lek. zakaźny stwierdził, że mój stan nie wymaga leczenia. Mam drętwienia i nerwobóle w prawej części całego ciała, zawroty głowy, sztywność ręki, skurcze pod kolanem i piekącą skórę na nodze. Nie mogę długo siedzieć, bo pojawia się mrowienie i ból. Tracąc równowagę przewracam się na schodach . Czego to są objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięc i zalecić dalsze postępownaie.