Czego objawem jest silny ból podbrzusza?

Witam, ponad tydzień temu rozchorowałam się na grypę i zaczęłam brać antybiotyki. Po 2-3 dniach zaczął mnie silnie boleć brzuch w okolicy jajników, uczucie podobne do kolki. Jajniki ciągle mnie kłują i do tego miałam mnóstwo wydzieliny lejącej, która co chwile produkowała się we mnie, gorzej niż upławy, minął tydzień powoli z grypą doszłam do siebie, natomiast ból podbrzusza nasila się zwłaszcza w nocy i nie ma tak częstszej wydzieliny, tylko jest natomiast mniej a gęstsza, co to może być? Z miesiąc temu byłam u ginekologa i zostałam dokładnie przebadana i było wszystko dobrze. Czy może przeziębiłam jajniki albo mam zapalenie? Chyba ciąża odpada, bo nie miałam żadnej ryzykownej sytuacji ostatnio. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Karolina Dębska

Witam!

Obfite upławy, silne bóle podbrzusza i być może nie zauważona z powodu innej infekcji gorączka, składają się na objawy zapalenia przydatków (czyli jak Pani pisze - 'przeziębienia jajników'). Niewykluczone, że z czasem zapalenie przeszło w formę przewlekłą. Konieczna jest wizyta u ginekologa, który potwierdzi rozpoznanie lub wysnuje nowe przypuszczenia widząc z czym ma do czynienia. Zaordynuje on również leczenie.
Pozdrawiam