Czego objawem jest straszny ból w klatce piersiowej podczas snu?

Średnio dwa razy na tydzień odczuwam straszny ból w klatce piersiowej podczas snu. Budzę się wówczas i nie mogę poruszyć, ponieważ boli strasznie. Drętwieją mi ręce i nie mogę złapać oddechu. Ból ustępuje po paru minutach, ale moje ręce pozostają spuchnięte. Dodam jeszcze, że mam 28 lat. Bardzo proszę o poradę

28 LAT ponad rok temu

Witam,

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który zbierze dokładny wywiad i zbada Panią fizykalnie. Na tej podstawie poweźmie informacje niezbędne do zaplanowania badań dodatkowych.
Informacje zawarte w pytaniu są niewystarczające dla postawienia diagnozy, ale wydaje się, iż konieczna będzie konsultacja neurologiczna i/lub reumatologiczna, które też nie muszą zakończyć się ostatecznym rozpoznaniem. Niewątpliwie jednak należy wdrożyć diagnostykę.
Pozdrawiam