Czego objawem może być wysypka?

Czego objawem może być wysypka, która najpierw pojawiła się na brzuchu w postaci plam (jak po ukąszeniu komara, następnie na szyi, rękach , nogach i plecach? Utrzymuje się od tygodnia, lek na alergie podany przez lekarza nie poskutkował.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z dermatologiem. Wysypka jest bardzo niespecyficznym objawem. Pozdrawiam