Czego objawem są wypryski na wargach sromowych?

Mam 23 lata i pierwszego partnera seksualnego. Zawsze używamy prezerwatywy. Co kilka miesięcy na wargach sromowych mniejszych pojawiają się u mnie wypryski. Nie są to owrzodzenia, przypominają zwykłe pryszcze. Wypryski te bolą tylko w wyniku nacisku na nie. Po około 2 dniach pojawia się biała końcówka. W wyniku nacisku wypływa żółty płyn (ropa?). Nie mam pojęcia co to może być. Depiluję okolice intymne. Czasem po goleniu na wargach sromowych większych pojawiają się objawy podobne opryszcze. Zastanawiam się czy to może być opryszczka, ale mój partner nie ma jej, a wypryski nie przypominają owrzodzeń występujących w opryszczce (czerwona obwódka wokół). Proszę o odpowiedź.
23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Najprawdopodobniej są to zmiany wynikające z podrażnienia i nadkażenia po goleniu okolicy intymnej.
Proszę spróbować używać delikatniejszych preparatów, często zmieniać maszynkę, stosować naturalną i przewiewną bieliznę. Jeżeli mimo to zmiany nadal będą się pojawiać, konieczne będzie badanie lekarskie w celu postawienia rozpoznania i ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam.