Czego oznaką są plamienia przy cyklu 28-31. dniowym?

Mam cykle 28-31 dni. Seks byl 11 dnia, 14, 15,16, 23 dnia cyklu. 16 dnia czulam w jednym jajniku delikatne klucie jak na owulacje. 16 i 17 dzien najwiecej sluzu. 23 dnia cyklu mialam delikatna brazowa plamke na wkladce. Rano byly pieszczoty. Nie wiem czego oznaka jest to plamienie? Wczesniej nic takiego nia mialam.

Piotr Pilarski

Może to być wynik urazu w czasie współżycia lub infekcja. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.