Czego przyczyną jest uderzanie rączką w głowę przez dziecko?

Moja 11 miesięczna córeczka od ok 3 miesiecy sporadycznie uderza się rączką w główkę, ale tylko podczas długiego usypiania. Jak juz wspomniałam wczesniej robi to bardzo rzadko. Ponadto nigdy nie robi tego w ciągu dnia ani przez sen. Dodam, ze jest dzieckiem pogodnym, dobrze sie rozwija, ale dosc szybko sie denerwuje. Czego przyczyną moze byc to uderzanie sie rączką w główkę?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli. cos Panią niepokoi warto udać się do lekarza pediatry aby cos więcej powiedzieć