Czego wynikiem jest pojawienie się brunatnego śluzu w siódmym tygodniu ciąży?

Witam.
Czy w 7 tygodniu ciąży może występować brunatny śluz. Dodam, że nie są to typowe jakieś plamienia tylko śluz tak jak jest przeważnie przezroczysty bądź mleczny to teraz jest mleczno – brunatny. Nie ma przy tym ani świądu ani bólu. Nie jest tego dużo przy jednym podcieraniu jest przy drugim nie ma, czego jest to wynikiem?
Dziękuję za wyjaśnienie.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

W ciąży na każdym jej etapie nie powinno być żadnego plamienia czy krwawienia. Brunatne plamienie świadczy o krwawieniu. Może ono być oznaką zagrażającego poronienia, poronienia dokonanego czy też nadżerki.
Powinna się Pani zgłosić do ginekologa w celu sprawdzenia czy płód się prawidłowo rozwija.

Z poważaniem