Czego znakiem może być guzek w okolicy sromu?

Witam. Jestem 22-letnią kobietą. Trzy dni temu zaczęłam odczuwać dziwny ból w okolicy sromu, któremu towarzyszył również lekki obrzęk. Przy dotykaniu węzłów chłonnych w okolicy pachwiny odczuwałam ból. Dopiero później wyczułam pod palcami guzkowate zgrubienie zlokalizowane na jednej z warg sromowych większych po wewnętrznej stronie, tuż obok wargi sromowej mniejszej. Guzek ten znajduje się tak jakby pod skórą, gdyż nie jest raczej widoczny, jedynie skóra jest trochę zaczerwieniona. Mam pytanie czy może to być coś poważnego skoro objawy pojawiły się tak nagle? Czy np. zakażenie jakimś pasożytem czy coś w tym rodzaju? Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety konieczna jest wizyta u ginekologa, najprawdopodobniej doszło u Pani do zapalenia gruczołów znajdujących się w tej okolicy, głównym ich powodem jest zwykle infekcja bakteryjna.
Pozdrawiam.