Ból brzucha z lewej strony w okolicy jajnika

Od jakiegoś czasu mam problem - boli mnie brzuch z lewej strony w okolicach jajnika. Ten ból jest kłujący i nasila się, nie boli mnie cały czas, tylko momentami, można powiedzieć, że kilkanaście razy dziennie mam takie boleści i nie wiem od czego, to może być.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Podany opis jest niewystarczający, by móc poprawnie zinterpretować ten przypadek. Niestety, ale bez dokładniejszych informacji na temat bólu i przede wszystkim bez zbadania, nie da się podać nawet przybliżonej przyczyny dolegliwości.

Przyczyna może leżeć w jelicie grubym i narządzie rodnym.

W związku ze znacznym nasileniem objawów proponuję niezwłocznie zgłosić się do lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania, wdrożenia odpowiedniej diagnostyki i leczenia. Warto też przebadać się ginekologicznie.

W celu uzyskania bardziej satysfakcjonującej odpowiedzi, proszę uzupełnić pytanie o bardziej szczegółowy opis bólu, czy oprócz bólu występują wymioty, biegunka, problemy z oddawaniem moczu, pieczenie przy oddawaniu moczu, upławy lub plamienia z dróg rodnych i inne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.