Czemu nadal jest krew?

Witam:)
Mam małe pytanie, ponieważ mam 19 lat i dopiero niedawno zaczęłam współżycie. Doszło dopiero do 4 stosunków i przy każdym leciało mi odrobinę krwi i strasznie mnie to bolało i nie wiem czym to może być spowodowane?

Oczekuję, że mi Pan pomoże. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Krwawienia w trakcie stosunku zawsze wymaga diagnostyki. Sugerowałabym jak najszybszą wizytę u lekarza ginekologa, który Panią dokładnie przebada. Niezbędne będzie wykonanie cytologii i USG narządu rodnego.
Przyczyn krwawienia w trakcie stosunku jest kilka. Od mechanicznego uszkodzenia ścian pochwy, przez stan zapalny, nadżerkę, polipy, aż po mięśniaki macicy. Bez dokładnego zbadania nie można postawić ostatecznej diagnozy.

Pozdrawiam.