Czemu tak odstaje od koleżanek?

Mam 12 lat, ważę ok. 56 kg i mierzę 163 cm. Pisałam już tu i wiem, że moja waga jest prawidłowa. Ale nie wiem czemu tak się różni od wagi moich rówieśniczek, które o wzroście 155-161 cm wzrostu ważą ok. 37-44 kg?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

To normalne, że Twoja masa ciała różni się od tej, którą mają Twoje koleżanki. Każda osoba dojrzewa inaczej i rośnie w innym tempie. Twoja budowa ciała jest inna niż niektórych Twoich koleżanek. Nie powinnaś się tym zanadto przejmować. Dodatkowo zwróć uwagę, że jesteś wyższa i masz prawo ważyć więcej. Najważniejsze jest zachowanie proporcji miedzy wzrostem a masą ciała.

Pozdrawiam.