Czerwienienie się na klatce piersiowej i twarzy

Witam. Od pewnego czasu robie sie czerwony na klatce piersiowej i twarzy, jest mi goraco. Ale te dolegliwosci martwia mnie mniej poniewaz kiedy objawy wystepuja odczuwam jakis strach, jakby lęk. Nawet bez zadnego powodu ktory moglby to wywolywac np. Odpoczywajac. Rowniez wtefy zupelnie inaczej postrzegam rzeczywistosc. Czy to moze byc nerwica lekowa?

Proszę umówić się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu w celu bardziej szczegółowego wywiadu. Być może zostanie Panu zalecone przeprowadzenie odpowiednich badań. Zachęcam również do jednoczesnego kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry,
w pierwszej kolejności sugeruję wizytę u lekarza POZ, które zleci ewentualnie badania czy konsultacje. Gdy wykluczy się dolegliwości somatyczne wtedy najlepszym kierunkiem będzie konsultacja u psychoterapeuty.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl