Czerwienienie się twarzy po zamykaniu naczynek

dzien dobry,prawie 2 miesiace temu mialam zamykane naczynka na calej twarzy,wszystko ladnie sie zagoilo ale nadal czerwieni mi sie twarz,a gdy jest cieplo jeszcze bardziej robie sie czerwona ,nawet dobry makijarz nie zakrywa mi tej czerwieni,wrecz zasycha ,czerwienie sie nadal tak jak mialam przed zamknieciem naczynek choc lekarz powiedzial ze zamknal mi wszystkie naczynka, nie wiem czym to moze byc spowodowane ,prosze o pomoc

Jeden zabieg to zazwyczaj zbyt mało, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty leczenia popękanych naczynek. Efekt zależy również od jakości sprzętu i doświadczenia lekarza wykonującego zabieg. Ponadto należy brać pod uwagę fakt, iż problemu nie da się całkowicie zlikwidować, a jedynie zniwelować.

Witam
Możliwe, że po usunięciu naczyń został jeszcze rumień na twarzy. Można go dodatkowo usunąć źródłem światła, np. IPL. Warto pomyśleć o wzmocnieniu i pogrubieniu skóry Osoczem bogatopłytkowym.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam jeśli były zamykane widoczne pajączki, a nie popracował lekarz nad wyciszeniem rumienia to warto wykonać serię zabiegów laserem ipl na rumień zastosować odpowiednie kremy do cery naczyniowej np. bioderma sensibio forte lub xylogic.Proszę na co dzień stosować kremy z filtrem spf50.