Czerwienienie się twarzy pod wpływem stresu

Witam, bardzo bardzo proszę o odpowiedź. Cierpię na czerwienie się twarzy pod wpływem emocji, stresu, alkoholu, nawet jak sie zaczne śmiać jakoś bardziej to tez, jak się schylę to też od razu krew przepływa mi do mózgu, stosuje różne kremy, ale nic nie pomogło. Proszę o nazwę jakiegoś kremu, maści, tonika, czegokolwiek! ech

Na rynku pojawił się nowy preparat likwidujący rumień na 12 godzin. Jest dostępny tylko na receptę, dlatego powinna się Pani udać do dermatologa. Pozdrawiam!