Czerwienienie twarzy w sytuacjach stresowych

witam mam problem z czerwienieniem twarzy w sytuacjach nerwowych,w trakcie rozmowy z innymi..mam 35 lat i staje sie to coraz trudniejsze..oprocz praca nad soba porad psychologa czy sa jakies preparaty ktore zlagodzily by choc troche te objawy..pozdrawiam Agnieszka

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
nie wiem na czym polegały porady psychologa, ale opisuje Pani reakcję fizjologiczną na trudne sytuacje, z którymi trudno sobie poradzić. Warto rozważyć zastanowienie się wspólnie z psychoterapeutą jakie jest źródło lęku, które powoduje pojawianie się rumieńców na twarzy. Być może będzie to wymagało kilku lub kilkunastu spotkań, ale może bardzo pomóc.
pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza