Czerwona i opuchnięta ręka po szczepieniu HEXA

Czy to normalne, że synek ma opuchniętą i czerwoną rączkę na drugi dzień po szczepieniu HEXA, ostatnia dawka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są działaniem niepożądanym szczepienia. W celu uzyskania szczegółowych informacji, w tym dotyczących leczenia proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad oraz oceni dziecko.