Czerwona i różowa wydzielina z pochwy oraz ból podbrzusza

Witam ,mam problem . Niewiem ale boli mnie podbrzusze a na papierze cos koloru lekko czerwonego lub rozowego, ostatni okres mi sie spoznil tydzien a byl 2 dni tylko potem no podpasce nic, ale po toalecie taki kolor na papierze. I boli mnie jeszcze pochwa na dole czasami kluje jakby bardziej z lewej strony. Pomozcie co to ?. Wczesniej nawet myslalam ze to moze ciaza, nigdy tak nie mialam, az tak mnie cos nadusza na dol pochwy , prosze o rade? Czy isc mam do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne lub infekcja.