Czerwona i swędząca plama między policzkiem a nosem

Witam,jestem kucharką Pojawiła mi się z jednej strony między policzkiem a nosem czerwona, swędząca plama. Czasem pojawiają się na niej krostki. Plama raz piecze, raz swędzi, czasem troche wyblaknie. Czuję tam suchość i podrażnienie skóry. Byłam u dermatologa, brałam witaminy, używałam różnych maści, ostatnio dermatolog stwierdził, że mam cere naczynkową i przepisał krem Avéne Antirougeurs JOUR.Po trzech tygodniach nie ma poprawy. Myśle,że się poparzyłam oparami lub gorącem, proszę o pomoc.

Dzień dobry, proszę jeszcze spróbować posmarować plamę kremem Clotrimazolum do kupienia bez recepty.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica