Czerwona i swędząca plama na kości piszczelowej

Witam. Od kilku tygodni mój maz na łydce a raczej na kości piszczlowej ma czerwona swedzacą plamę. Momentami jest mocno zaogniona. Próbowałam smarowac daktarinem ale chyba nie pomogło (posmarowalam raz) bo w zasadzie nie wiem czy to nadkazenie grzybicze i bez sensu jest eksperymentować. Maz uparcie nie chce iść do lekarza. Bardzo prosze zerknac na zdjęcie moze uda mi sie jakos mu pomoc gdy będę wiedZiala co to jest. http://zapodaj.net/8e911d62a75a7.jpg.html

Witam. Zmiana prawdopodobnie ma etiologię grzybiczą. Proszę spróbować smarować ją dostępnym w aptece kremem z clotrimazolem. Jeśli jednak zmiana nie będzie miała tendencji do zmniejszania się konieczna będzie konsultacja z dermatologiem.