Czerwona i swędząca plama na łydce

Witam. Od jakiegoś czasu maz ma na lydce czerwona swedzaca plamę. Jak wieksZosc mężczyzn uparł sie ze nie pójdzie do lekarza mamy malenkie dziecko wiec próbuje walczyć z tym sama. Stosowalam clotrimazolum, daktarin i nic. Myślałam ze to nadkazenie grzybicze. Dzis juz wyglada naprawde zle , posmarowalam alantanem dla złagodzenia swedzenia( widać na zdjęciu ) juz nie wiem co robic boje sie ze to moze byc cos zarazliwego. Prosze spojrzeć na zdjęcie. http://zapodaj.net/91aacf13217c7.jpg.html

Aleksander Ropielewski

Jakość zdjęcia nie pozwala mi dokładnie ocenić zmiany skórnej, jednak wygląda ona na wyprysk o charakterze alergicznym. Sugeruję kontakt z lekarzem w celu dobrania odpowiedniej terapii (maści ze sterydami + ew. z antybiotykiem).