Czerwona i szorstka skóra na policzku u dziecka

witam, moj syn od paru dniu ma brzydka skore na policzku jest ona czerwona i szorstka wedlug informacji jest to skaza bialkowa czym wyleczyc ta brzydka skore??

Witam,
w jakim wieku jest Pani Dziecko?
Może to być skaza białkowa,najlepiej w takim przypadku udać się na konsultację do lekarza alergologa dziecięcego lub pediatry zajmującego sie leczeniem skazy białkowej.