Czerwona krosta w pachwinie pod jądrami

Witam. Od jakiegos tygodnia mam mala czerwona chrostke w pachwinie pod jadrami, nad odbytem. Jest nieprzesuwalna pod skora, twarda. Probowalem wyciskac ale nie da sie , jest twarda. Ogolnie bezbolesna. Boli tylko po draznieniu w czasie dotyku. Zdjecie: http://tinypic.com/r/2h4jbk8/8 Co to moze byc ?

Małgorzata Panek

Zmianę powinien obejrzeć chirurg, aby wykluczyć ewentualnego różnią, który wymagałoby ewakuacji.
Proszę udać się do poradni chirurgicznej.
Pozdrawiam