Czerwona, łuszcząca się skóra u kobiety

Witam moja tysciowa ma strasznie łuszczyca się skure na nodze i do tego czerwona i widać jakieś czarne plamki nie chce z tym iść do lekarza mogę wysłać tę do zdjęcie bo niedawno się tego opisać skura normalnie z chodzi płata i widać ze jej to się roznosi dalej co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa bądź lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można cos więcej powiedzieć. Bez badania można jedynie zgadywać.