Czerwona, nabrzmiała i bolesna żołądź po stosunku

Dzień dobry. Mam 39 lat. Od około roku obserwuję u siebie dziwną sytuację, która występuje (nieregularnie, na ogół nazajutrz) po odbyciu stosunku. Żołądź mojego członka robi się czerwona, nabrzmiała, bolesna a po około dwóch moich pojawiają się problemy z odwodzeniem napletka i bardzo duży dyskomfort. Taki stan rzeczy utrzymuje się na ogół przez tydzień, ale bywało, że nawet do dwóch tyg. Odstawiliśmy lubrykant ale nie zauważyłem różnicy. Czy mogę być uczony na żonę? Kwestie higieny pomijam.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem nadwrażliwości na stosowane przez żonę kosmetyki. Nie można jednak wykluczyć że wiążą się ze stanem zapalnym który uaktywnia się pod wpływem stosunku. Myślę że w tej sytuacji warto skonsultować się z dermatologiem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.