Czerwona narośl pod pachą u 14-latki

Witam! moja córka ma 14 l i od niedawna pojawił się jej pod pachą czerwona narośl ok.0.5cm .podejrzewam włókniaka.Ma kształt kólki lekko wrośniętej w skórę ,nie boli tylko czasem ją swędzi.Czy sa powody do obaw

Najlepiej taką zmianę skonsultować w gabinecie dermatologicznym. Może to być naczyniak, włókniak lub inny. Bez obejrzenia zmiany, zbadania dermoskopem trudno jest jakąś większą radę udzielić.