Czerwona plama na czole, drętwienie twarzy, ból kości policzkowych, bóle stawów i za uszami

witam mam 59 lat,od 4 mc na czole mam czerwoną plamę w kształcie serca,odczówam drętwienie twarzy i bóle kosci policzkowych oraz czoła,bóle stawów,wychodzą mi kostki na dłoniach,przy skłonie do przodu odczuwam ból za uszami,dodatkowo silne częsciej umiarkowane bóle głowy,bóle kregosłupa na odcinku szyjnym ledzwiowym,silne bóle stawów kolanowych,proszę o jakąkolwiek przypuszczalną diagnozę oraz doradzenie jakiegoś dobrego specjalisty...dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do neurologa. Objawy wymagają dokładnej diagnostyki.
Pozdrawiam