Czerwona plama na policzku u dwulatka

Witam moj dwu letni syn ma od pewnego czasu czerwona plame nba lewym policzku jak znika to pojawia sie such pomarszczona skora smaruje ja alantanem i podaje zyrteks i calcium ale plamka mu znika na pare chwil pojawia sie jak sie spoc zagrzeje podaje mu mleko bebiko 3 czy to azs ?nie mam pojecia

Witam, na podstawie tych kilku zdań nie można ocenić czy jest to azs. Byc może zmianę wyzwalają konserwanty lub barwniki w diecie- napój, kolorowy cukierek, guma, batonik? proszę zaostrzyć dietę, jezeli po miesiącu nie będzie poprawy, proszę udac sie do dermatologa. Pozdrawiam