Czerwona plama na pośladku a czyrak

witam mam problem,na prawym poldupku wyszla mi duza plama czerwona bardzo piecze i w srodku pojawiaja sie krostki pod ropa.Swedzi i bardzo dokucza przy siadaniu czy to moze byc czyrak?jak mam to leczyc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga. Najprawdopodobniej jest to właśnie wspomniany czyrak.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl