Czerwona plama na skórze piersi przy otoczce sutka

WITAM MA 34 LATA 3 DNI TEMU POJAWIŁAM SIĘ U MNIE NIE DUŻA CZERWONA PLAMA KOŁO BRODAWKI NA LEWEJ PIERSI JEST PŁASKA I JAK BY SUCHA NA GÓRZE NIE WYCISKAŁAM JEJ A I JA NIGDY NIE RODZIŁAM I OCZYWIŚCIE NIE KARMIŁAM PIERSIĄ CZY POWINNAM SIE NIE POKOIĆ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.