Czerwona plama na udzie pod pachwiną

Wczoraj wyskoczyła mi jakaś dziwna czerwona plama na udzie pod pachwiną. Myślałem że może coś mnie ugryzło bo powstało to po założeniu spodni może w spodniach był jakiś owad czy coś.Na środku jest taka czerwona ciemniejsza plama jak by po jakimś ugryzieniu. W miejscu tej czerwonej plamy pod skórą czuje jak by był tam jakiś guzek "kulka" coś w tym stylu. Plama boli jak ją uciskam. Oprócz tego boli mnie coś w pachwinie jak uciskam.Zdjęcie: http://zapodaj.net/891538268f0b3.jpg.html

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana jak najbardziej może być wynikiem ugryzienia/ukąszenia. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe postępowanie.