Czerwona plama na wewnętrznej stronie nadgarstka

Witam.od jakiegos czasu mam czerwona plame na wewnetrznej stronie nadgarstka.czasem sie powieksza lecz jak posmaruje jakim kolwiek kremem zmniejsza sie lecz nie calkowicie nie znika.drazni mnie to strasznie swedzi i przeszkadza mi to

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże infekcji grzybiczej. Nie można wykluczyć innego podłoża zmiany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.