Czerwona plama na zewnętrznej stronie uda

Co to może być? Na zewnętrznej stronie prawego uda utworzyła mi się czerwona plama, która wygląda tak jakbym poparzyła się wrzątkiem.Plama od pachwiny do kolana. Brzegi mają intensywniejszy kolor y. Kilka dni wcześniej bardzo bolała mnie cała noga, a skóra była mocno wrażliwa nawet na dotyk ubrania.Boli, nie ma wyprysków ani wysięków, nie mam temper. mam niesmak w ustach i złe samopoczucie, zmęczenie

Dzień dobry, w Pani przypadku najkorzystniejsze byłoby obejrzenie zmiany przez lekarza dermatologa. Pozdrawiam!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do poz lub lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.