Czerwona plama po wewnętrznej stronie dłoni

Chciałabym opisać problem, który dotyczy mojego taty. Jakiś miesiąc temu na wewnętrznej stronie ręki pojawiła mu się taka czerwona plamka. Jednak zaczęła się powiększać, wyglądem przypomina trochę dużą bliznę, tylko dość mocno zaczerwienioną. Ukąszenie przez kleszcza bądź przez coś innego wykluczyliśmy. Zaczyna się to dość szybko powiększać. Nie boli, ale swędzi, czasami się złuszcza. Co więcej to samo zaczyna się robić na drugiej dłoni, dokładnie w tym samym miejscu. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia zmian oraz zbadania nie jest możliwe określenie ich rodzaju. Wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa.