Czerwona plama pod okiem

Witam,dwa miesiące temu,pod prawym okiem poiawiła sie czerwona plama,przypominała ona z wyglądu tak jak oparzenie.Myslałam na poczatku,ze prysnął mi moze tłuszcz ze smażenia,czekałam smarując to miejsce kremem z witaminą e,ale tak jak wspomniałam wcześniej,mija juz drugi mc i nic,zauważyłam.ze teraz na tej plamie pojawiły się takie małe czerwone kropeczki,a obok tej plamy,pojawiły się dwie następne,ale bez tych czerwonych pechęrzyków.Proszę bardzo o porade co mam robić?.Pozdrawiam,Karina

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.