Czerwona plama powstała na wysokości nerki

witam w sobote zaobserwowalem z tylu na wysokosci prawej nerki duza czerwona plame. Nie piecze ani nie swedzi wyglada jakby odparzenie nie ma nic w srodku zadnych krostek itp. Bylem u lekarza jednego powiedzial ze to rumien i obserwowac druga pytala czy dobrze sikam no a ja nie mam problemu z nerkami bo 2tyg temu robilem okresowae badania i bylo ok wszystko. Co na to brac ? Co robic? Mam wrazenie ze ona od tygodnia jest taka sama moze troche zbladla.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zobaczenia zmiany trudno mi określić jej przyczynę, niezbędne jest badanie lekarskie.