Czerwona plama w obrębie skóry nogi

Witam. na dolnej części lewego piszczela mam spora czerwona plamę przypominającą luszczyce czy różę. Skóra sie luszczy i bardzo to swedzi. Mam tez zylaki nog i stwierdzona niewydolnosc zylna. Czekam na operacje. Dermatolog wykonał biopsje. W wyniku podano " obraz lichen simplex chronicus ze średnio nasilonym przewlekłym odczynem zapalnym w podścielisku skory właściwej, angioplazją naczyń krwionośnych i włóknieniem warstwy brodawkowatej skory " Co oznacza ten opis? Wizytę mam dopiero za m-c

Ta wiedza i tak w niczym Panu nie pomoże, proszę się nie martwić i zwrócić się do lekarza prowadzącego. Jest Pan we właściwych rękach.