Czerwona plama wokół żołędzi penisa

Mam na penisie czewona plame wokol zoledzia, jest ona podluzna i wydaje mi sie , ze powoduje czasem brzydki zapach. Mam 31 lat, raczej zdrowy. Co to moze byc i do jakiego specjalisty powinienem sie udac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. W celu wdrożenia właściwego leczenia sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą urologiem.