Czerwona plamka na twarzy niedaleko nosa i oka

Z dnia na dzień (w nocy) pojawiła mi się taka mała czerwona plamka na twarzy niedaleko nosa i oka. To chyba kolorowy wykwit - czy to z nerwów, ze starości, genetyczne, czy to już zostanie na zawsze? - obraz: http://i.imgur.com/dCoH2Gd.png

Aleksander Ropielewski

Rozdzielczość zdjęcia uniemożliwia mi dokładną ocenę zmiany skórnej. Wygląda ona jak drobna rana cięta.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.