Czerwona plamki na żołędzi penisa

Od pewnego czasu mogłem zaobserwować sporadyczne czerwone plamki na żołędziu penisa. Wczoraj było ich mniej, a dziś wieczorem ich ilość znacznie się zwiększyła. Stosunku nie uprawiałem od kilku lat i miałem tylko jedną partnerkę. Wysypka nie swędzi i nie piecze. Dbam o higienę i jestem tym faktem bardzo zaniepokojony. Proszę o pomoc. PS. Link do zdjęć: http://postimg.org/gallery/14vzegkmo/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa bądź dermatologa,. Po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.