Czerwona plamy na szyi po kuracji Izotekiem

Witam. Jestem ok trzy miesiące po kuracji izotekiem. Miesiąc przed koncem pojawiły się dziwne czerwone plamy na szyi które cały czas się utrzymują. Co to jest i czy da się to usunąć?

Co to jest i jak z tym postąpić oceni lekarz na konsultacji , do którego się Pani uda. Jak bez obejrzenia zmain cokolwiek w tym temacie mamy doradzić???