Czerwona skóra na tylnej części głowy

witam!od jakiegos czasu mam czerwona skore na tylniej czesci glowy,to mnie nie boli ale jestem zaniepokojona,bardzo prosze o odp.dziekuje

Proszę podać więcej szczegółów, może zdjęcie. Inaczej trudno jest coś powiedzieć czy doradzić. Gdzie dokładnie jest ta skóra zmieniona, na jakim obszarze, czy się łuszczy, itd.